Artline_logo_final (1)

Sufity Lustrzane

Czym są sufity lustrzane ?

To system sufitów podwieszanych składający się z dwóch podstawowych elementów: toru obwodowego i lekkiej membrany z tkaniny, która rozciąga się i zaciska na torze. Łączy w sobie cechy techniczne napinanych membran Velum i zdolność odbijania światła przez lustro. Ten typ membrany może być stosowany bezpośrednio do ściany / dwupoziomowych / pływających. Sufit lustrzany łączy w sobie siłę odbicia lustra i właściwości techniczne membran, aby stworzyć doskonałą iluzję, dając wrażenie przestrzeni w każdym wnętrzu.

Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom stanowi nietłukące się lustro. Daje nieograniczony dostęp projektantom do wykorzystania modułu lustra jako kluczowego dekoru w aranżacji wnętrza. Ten typ sufitu pozwala zmienić zwykłe pomieszczenie w prawdziwie stylowe i oryginalne.

Co sprawia, że ten materiał na tafle lustrzane jest tak wyjątkowy?

Dając doskonałe odbicie, stal jest znacznie mocniejsza niż zwykłe lustro. Takie panele są bardziej niezawodne i trwałe;

Nie złamie się, jak robią to zwykłe lustra, więc jest również bezpieczniejszy;

Może być również połączony z oświetleniem za pomocą systemu makroperforacji.

Montaż sufitów lustrzanych

Sposób montażu sufitów lustrzanych jest prostszy, gdyż nie trzeba dokonywać dokładnych pomiarów co do milimetra, płótno jest przycinane na miejscu, a sposób montażu jest na zimno, co oznacza, że nie wymagane jest specjalnie nagrzewane pomieszczenia.

Rodzaje sufitów lustrzanych

Lustrzany sufit – zalety

Możemy montować ramy krawędź do krawędzi również dla większych modułów

Dostosowuje się do kształtów 3D

Dostępne w wersji akustycznej: do αw = 0,90

Dostępne w wersjach z nadrukiem

Rozprasza światło dzięki indywidualnym perforacjom

Projektowanie objętości i kształtów 3D

Pozwala na integrację elementów technicznych i każdego rodzaju światła

Niewielka waga: 15 do 20 razy lżejsze od tradycyjnego lustra

Klasyfikacja bezpieczeństwa pożarowego B-s2 d0

Membrana w 100% nadająca się do recyklingu

Klasyfikacja A+

Certyfikat EC

Sufit Lustrzany– cena

Cena sufitu lustrzanego zależy od wielu czynników. Najważniejszym z nich jest powierzchnia pomieszczenia. Kolejną ważną kwestią jest nietypowy kształt pomieszczenia, wszelkie wnęki czy nisze – wszystkie tego typu utrudnienia przyczyniają się do wzrostu ceny. Cenę kształtują także niestandardowe rozwiązania – zastosowany materiał (PCV lub poliester), wybrany wzór, niestandardowy nadruk. Istotne jest również oświetlenie – można wybrać listwę LED lub tradycyjną lampę, dopasowaną specjalnie do przeznaczenia takiego sufitu.

Wszystkie wymienione aspekty powodują, że cena takiego projektu jest kwestią dość indywidualną. Producenci zazwyczaj oferują cenę podstawową, jednak wszystkie indywidualne dodatki podnoszą cenę. 

Realizujemy inwestycje na terenie: Poznania, Leszna, Lubonia, Skórzewa oraz wszelkich okolic w promieniu 150km od stolicy Wielkopolski.
Zapraszamy do naszej wyceny. 

Umów się na montaż